законопроєкт

Рада в цілому ухвалила законопроєкт про мобілізацію: основні норми та зміни

Надіслав: ilona , дата: чт, 04/11/2024 - 15:48

У четвер, 11 квітня, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про мобілізацію в Україні. Він набуде чинності через місяць після підписання його президентом Володимиром Зеленським.

Які основні норми містить текст, яких змін очікувати військовозобов’язаним та які покарання будуть застосовуватися для ухилянтів – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У Раді підготували нові штрафи за порушення ПДР: на що чекати водіям

Надіслав: Margarita , дата: пт, 02/23/2024 - 07:07

Україні можуть з'явитися нові штрафи за порушення ПДР. У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроєкт.

Так, йдеться про документ №11029. У ньому пропонують карати водіїв за перевищення середньої швидкості руху. Наразі ці норми діють у ПДР в більшості країнах Євросоюзу. Зокрема, йдеться про Польщу, Італію, Німеччину, Австрію та інші.

У Дніпрі жорстко розкритикували спробу розігнати місцеві ради

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/07/2023 - 17:58

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук прокоментував поданий вчора законопроект про припинення повноважень місцевих рад в Україні.
«Як виглядає юридична нісенітниця. 
Вчора двоє народних депутатів – Валерій Гнатенко та Олександр Юрченко – зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №9520 щодо дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради там, де створено військові адміністрації.

До уваги кам'янчан: може зникнути багато видів цигарок

Надіслав: Margarita , дата: пн, 04/24/2023 - 06:49

На курців в Україні можуть чекати неприємні зміни - народні депутати хочуть заборонити велику групу тютюнових виробів з ароматизованими добавками. До списку потрапили не лише сигарети з ароматизаторами, а й електронні сигарети.

Що відомо про новий законопроєкт, який уже зареєстровано у Верховній Раді – читайте нижче.